59. Нaциoнaлни кoнгрeс студената биомедицинских наука Србије са интернационалним учешћем

НАГРАДЕ НА 59. КОНГРЕСУ

Датум објаве: 03.05.2018.

Након завршеног 59. Конгреса студената биомедицинских наука Србије са интернационалним учешћем, најпре бисмо честитали свим учесницима на успешним презентацијама. Наш факултет представило је 245 оригиналних студентских истраживачких радова, чије су презентације прошле запажено и са позитивним критикама.

Седамнаест наших студената проглашено је победником своје сесије, и овом приликом им честитамо на постигнутом успеху.

Још једном честитамо и тиму нашег факултета "Идемо Ниш", на освојеном трећем месту на квизу општег знања, организованог на конгресу. Тим су чинили Милица Тикић, Милош Ђокић, Милица Јеремић и Александра Вукојевић.

Овом приликом, Центар за научноистраживачки рад студентата (ЦНИРС) изражава велику захвалностчлановима управе нашегФакултета на челу са деканом, проф. др Добрилом Станковић Ђорђевић и професорима нашегФакултета, на сарадњи и времену које су уложили и учинили овогодишњи конгрес потпунијим, као и организатору конгреса, Факултету медицинских наука, Универзитета у Крагујевцу на изузетно обављеном послу.

Ово су победници сесија :

• Петра Поповић; ментор: асист. др Александра Величков
  • Милош Дичић; ментор: проф. Горан Раденковић
  • Александра Миловановић; ментор: асист. др Никола Живковић
  • Милена Манић; ментор: доц. др Јелена Лазаревић
  • Јован Новаковић; ментор: проф. др Биљана Каличанин
  • Сања Милошевић; ментор: проф. др Миодраг Здравковић
  • Стефан Стојановић; ментор: доц. др Предраг Џодић
  • Кристина Јовановић; ментор: доц. др Срђан Љубисављевић
  • Милица Јеремић; ментор: доц. др Весна Живковић
  • Марија Јовановић; ментор: проф. др Љиљана Кесић
  • Џемил Куртагић; ментор: доц. др Ана Пејчић
  • Тамара Милановић; ментор: доц. др Иван Тијанић
  • Дарко Ковачевић; ментор: доц. др Небојша Игњатовић
  • Јелена Младеновић; ментор: проф. др Душан Милисављевић
  • Милица Томић; ментор: асист. др Андрија Ћосић
  • Александра Валчић; ментор: асист. др Маја Живковић
  • Александра Вукојевић; ментор: проф. др Радмило Јанковић

ОДРЖАН СТУДЕНТСКИ МИНИ КОНГРЕС

Датум објаве: 03.04.2018.

Oвогодишњи Мини конгрес одржанје на нашемФакултету 31. марта и 1.априла. Радове је презентовало скоро 250 студената и,судећи по коментарима и оценама чланова комисија, презентације су биле јако успешне и могу се очекивати похвале и на 59. Конгресу студената биомедицинских наука Србије са интернационалним учешћем.

Овом приликом, Студентски парламент Медицинског факултета Универзитета у Нишу и Центар за научно-истраживачки рад студената захваљују се управи Факултета на челу са деканом, менторима, рецензентима, члановима комисија и члановима и волонтерима ЦНИРС-а на посвећености и времену које су уложили у организацију Мини конгреса.

У наредним данима, можете очекивати и РЕЗУЛТАТЕ Мини конгреса.