Датум објаве: 02.02.2026.
У периоду од 06. до 08. фебруара 2026. године на Медицинском факултету Универзитета у Нишу одржаће се међународни конгрес стоматолога „Dental NAISSA“, који окупља истакнуте предаваче и учеснике из земље и иностранства.
Свечано отварање Конгреса одржаће се у петак, 06. фебруара 2026. године, са почетком у 10.00 часова, у Амфитеатру А0 Медицинског факултета Универзитета у Нишу.
Током тродневног програма, учесници ће имати прилику да се упознају са савременим достигнућима у области денталне медицине кроз предавања по позиву, усмене и постер презентације, као и размену искустава и стручних ставова.
Детаљни програм Конгреса и све додатне информације доступни су на линку: https://dentalnaissa.com/program/