Позив на едукативне радионице „StartUp karavan #za5“

Датум објаве: 05.11.2019.

У оквиру великог националног пројекта Будућност#за5“, позивају се студенти да узму учешће у едукативним радионицама StartUp караван #зa5“, kоје ће бити одржане у четвртак, 07. новембра 2019. године, од 14,00-17,00 сати у Think Innovative coworking простору у Нишу, Булевар Светог Цара Константина 80-86.

e8 b2 b3

1pdf  ПОЗИВ ЗА РАДИОНИЦУ

Радионице су намењене младима који своје школовање приводе крају и имају потребу да се упознају са основним корацима за покретање сопственог бизниса, а успешни млади предузетник из Ниша представиће се и на личном примеру показати како изгледа развојни пут покретања једног успешног бизниса. Сваки учесник радионице добиће могућност да, према презентованом business canvas моделу, пошаље концепт сопствене бизнис идеје на е-mail адресу пројекта „Будућност #за5“. Три најбоље оцењена концепта учесника радионица улазе у велико финално такмичење, које ће се одржати почетком децембра у Београду. Сви финалисти ће добити могућност да пред стручним жиријем презентују концепт своје пословне идеје, након чега ће бити одабрано чак 5 победника који ће бити награђени са по 1.000 долара за покретање сопственог бизниса.

Места на радионици су ограничена, те је пријављивање неопходно и може се обавити слањем списка пријављених студената на е-mail адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

О ПРОЈЕКТУ „БУДУЋНОСТ #ЗА5“

Пројекат „Будућност #за5“ покренуо је „Центар Е8“ и „Унија средњошколаца Србије“, уз логистичку подршку В+О Communication, а под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије, Привредне коморе Србије и Coca-Cola Фондације. Основни циљ овог великог националног пројекта је да оспособи и оснажи младе људе да буду активнији у проналажењу посла, као и да покаже да је континуирана едукација (формална и неформална) од кључне важности за лични и професионални развој, лакше проналажење будућег запослења или покретања сопственог бизниса.

Више информација о самом пројекту можете пронаћи на сајту: www.buducnostza5.rs

Корисни линкови за студенте