Вести за студенте

Истраживање о миграцијама студената

Датум објаве: 22.01.2018.

Обавештавамо студенте свих студијских програма и свих година студија да се, од стране Кабинета министра без портфеља задуженог за демографију и популациону политику и Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, спроводи истраживање о плановима студената у вези са њиховим будућим миграционим кретањима унутар и ван земље. С тим у вези, упућен је ПОЗИВ да што већи број студенти попуни on-line УПИТНИК и на тај начин истраживање учини поузданијим.

Потражите праксу на порталу

Датум објаве: 25.04.2016.

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Нишу активирао је низ сервиса и алата за студенте и компаније на новом порталу, који има за циљ да подржи и промовише реализацију студентских пракси за студенте у Србији.

Опширније...

Препоручена литература на енглеском језику

Препоручену литературу за студенте Интегрисаних академских студија медицине, стоматологије и фармације, који студирају на енглеском језику можете преузети овде.

Корисни линкови за студенте

najstudent-logoM