combine_images_980.jpg

Examination term

Print

 

AUGUST:   19.08.2019 - 30.08.2019.

Scheduling of tests and written exams for days and rooms.

  • for exams that are missing the beginning of the test / exam, contact the responsible professors or see on the message boards of the subject.
  • for exams where the number of candidates applied is less than 5, the exam will be organized in agreement with the professor.

 

    А0 Festive amphitheater in the faculty annex
ВС Main hall А1 Amphitheater in the faculty annex on the 2nd floor
АМФ Faculty of Amphitheater А2 Amphitheater in the faculty annex on the 2nd floor
АМП Amphitheater of the Institute of Pathology С1 The auditorium in the faculty annex on the 1st floor
АМС Amphitheater of the Dental Clinic С2 The auditorium in the faculty annex on the 2nd floor
АИЈЗ Amphitheater of the Public Health Institute С3 The auditorium in the faculty annex on the 2nd floor
Сала 58 Hall on the 1st floor at the Institute of Pharmacology ПОТ.СУД. Hall in the attic of the Forensic Medicine Institute
Ссла 68 Hall on the 1st floor at the Institute of Pathophysiology ССМ Hall of the Forensic Medicine Institute
ИНТ Amphitheater of the Internal Clinic ПОТ.СУД.МУ. A small classroom in the attic of the Forensic Medicine Institute

 

ДАТУМ   ПРЕДМЕТ О/И СП Година Почетак и трајање теста/испита Место полагања
             
  1. НЕДЕЉА   1. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
19.08.2019. Анатомија ОП М 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, ССМ
19.08.2019. Патологија ОП М 3 11.00-12.30 ВС, АМФ, А0
19.08.2019. Психијатрија са мед. психологијом ОП М 4 12.30-14.30 ВС, АМФ
19.08.2019. Неурологија ОП М 5 14.30-15.30 ВС, АМФ
19.08.2019. Анатомија ОП С 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, ССМ
19.08.2019. Патологија и орална патологија ОП С 2 11.00-12.30 ВС, АМФ, А0
19.08.2019. Болести зуба претклиника ОП С 3 15.30-17.30 АМФ, А0
19.08.2019. Болести зуба клиника 2 ОП С 5 15.30-17.00 АМФ, А0
19.08.2019. Математика ОП Ф 1 ДОГОВОР ДОГОВОР
19.08.2019. Основи фарм. хемије и фарм. хемија неорг. јед. ОП Ф 2 15.30-18.30 ВС
19.08.2019. Фармацеутска хемија 1-стари програм ОП Ф 2 15.30-18.30 ВС
19.08.2019. Фармацеутска хемија органских једињења 1 ОП Ф 3 15.30-18.30 ВС
19.08.2019. Фармацеутска хемија 2-стари програм ОП Ф 3 15.30-18.30 ВС
19.08.2019. Козметологија ОП Ф 4 09.00-11.00 А1, А2
19.08.2019. Основи индустријске фармације ОП Ф 5 09.00-11.00 С2
19.08.2019. Анатомија и хистологија ОП ОСС-СМСТ 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, ССМ
19.08.2019. Организација здравствене заштите ОП ОСС-СМСТ 2 09.00-11.00 АМП
19.08.2019. Анатомија главе и врата ОП ОСС-ЗП 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, ССМ
19.08.2019. Мобилна тотална протеза 2 ОП ОСС-ЗП 3 09.00-10.00 АМС
19.08.2019. Анатомија ОП ОСС-СЕИ 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, ССМ
19.08.2019. Специјална епидемиологија ОП ОСС-СЕИ 2 ДОГОВОР ДОГОВОР
19.08.2019. Санитарна техника ОП ОСС-СЕИ 3 ДОГОВОР ДОГОВОР
             
  1. НЕДЕЉА   2. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
20.08.2019. Молекуларна и хумана генетика ОП М 1 09.00-11.00 ВС, Сала 58
20.08.2019. Микробиологија ОП М 2 11.00-13.00 ВС, АМФ, А0
20.08.2019. Социјална медицина ОП М 5 09.00-10.30 АМФ
20.08.2019. Молекуларна и хумана генетика ОП С 1 09.00-10.00 ВС, Сала 58
20.08.2019. Микробиологија и имунологија ОП С 2 11.00-13.00 ВС, АМФ, А0
20.08.2019. Анестезија у стоматологији ОП С 3 09.00-10.00 А0
20.08.2019. Орална хирургија ОП С 4 17.00-18.00 АСК
20.08.2019. Фиксна протетика ИП С 5 ДОГОВОР ДОГОВОР
20.08.2019. Општа и неорганска хемија ОП Ф 1 13.00-17.00 АМФ
20.08.2019. Општа хемија-стари програм ОП Ф 1 13.00-17.00 АМФ
20.08.2019. Биологија са хуманом генетиком ОП Ф 1 09.00-11.00 ВС, Сала 58
20.08.2019. Броматологија ОП Ф 2 09.00-11.00 АИЈЗ
20.08.2019. Фармацеутска хемија 3 ОП Ф 3 10.00-13.00 ССМ
20.08.2019. Фармацеутска хемија органских једињења 2 ОП Ф 3 10.00-13.00 ССМ
20.08.2019. Анализа фен. једињења у прир. производима ИП Ф 4 10.00-13.00 ССМ
20.08.2019. Основи фармацеутског менаџмента ОП Ф 5 ДОГОВОР ДОГОВОР
20.08.2019. Микробиологија и имунологија ОП ОСС-СМСТ 1 11.00-13.00 ВС, АМФ, А0
20.08.2019. Медицина рада ИП ОСС-СМСТ 2 09.00-11.00 АМП
20.08.2019. Фиксна протетика 2 ОП ОСС-ЗП 2 ДОГОВОР ДОГОВОР
20.08.2019. Медицина рада ОП ОСС-СЕИ 2 09.00-11.00 АМП
20.08.2019. Микробиологија са паразитологијом ОП ОСС-СЕИ 2 11.00-13.00 ВС, АМФ, А0
20.08.2019. Основи педагогије ОП ССС-СМСТ 1 ДОГОВОР ДОГОВОР
             
  1. НЕДЕЉА   3. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
21.08.2019. Хемија у медицини 1 ИП М 1 09.00-10.00 ССМ
21.08.2019. Основи хистолошких техника у биомедицини ИП М 4 ДОГОВОР ДОГОВОР
21.08.2019. Педијатрија ОП М 5 09.00-11.00 ВС, АМФ
21.08.2019. Социјална медицина са епид. и хигијеном ОП С 1 09.00-10.30 АИЈЗ
21.08.2019. Стоматолошки материјали ИП С 3 09.00-10.00 АМС
21.08.2019. Болести зуба клиника 1 ОП С 4 10.00-12.00 АМП
21.08.2019. Пародонтологија ОП С 5 10.00-11.30 АМС
21.08.2019. Хистологија и ембриологија ОП Ф 1 09.00-11.00 А0
21.08.2019. Физика ОП Ф 1 11.00-14.00 С2
21.08.2019. Фармакогнозија 1 ОП Ф 2 11.00-14.00 ВС
21.08.2019. Фармакогнозија 2 ОП Ф 3 11.00-14.00 ВС
21.08.2019. Основи фармацеутске биотехнологије ОП Ф 5 11.00-13.30 А0
21.08.2019. Медицинска физиологија и биохемија ОП ОСС-СМСТ 1 14.00-18.00 ВС
21.08.2019. Медицинска физиологија и биохемија ОП ОСС-ЗП 1 14.00-18.00 АМФ
21.08.2019. Мобилна парцијална протеза ОП ОСС-ЗП 2      ДОГОВОР ДОГОВОР
21.08.2019. Скелетирана парцијалана протеза 1 ОП ОСС-ЗП 3      ДОГОВОР ДОГОВОР
21.08.2019. Медицинска физиологија и биохемија ОП ОСС-СЕИ 1 14.00-18.00 АМФ
21.08.2019. Нејонизујуће и јонизујуће зрачење ИП ОСС-СЕИ 1    11.00-12.30 С2
             
  1. НЕДЕЉА   4. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
22.08.2019. Медицина и друштво ОП М 1 09.00-11.00 ВС
22.08.2019. Патофизиологија ОП М 3 11.00-13.00 ВС, АМФ
22.08.2019. Патофиз. исхране и психоф. спрем. спортиста ИП М 4 11.00-13.00 ВС, АМФ
22.08.2019. Медицина и друштво ОП С 1 09.00-11.00 ВС
22.08.2019. Гнатологија ОП С 4 09.00-10.00 АМС
22.08.2019. Органска хемија 1 ОП Ф 1 13.00-16.00 ВС
22.08.2019. Органска хемија 2 ОП Ф 2 13.00-16.00 ВС
22.08.2019. Социјална медицина и хигијена ОП ОСС-СМСТ 1 ДОГОВОР ДОГОВОР
22.08.2019. Скелетирана парцијалана протеза 2 ОП ОСС-ЗП 3 09.00-10.00 АМС
22.08.2019. Органска хемија ОП ОСС-СЕИ 1 13.00-16.00 ВС
22.08.2019. Санитарна хемија ОП ОСС-СЕИ 2 13.00-16.00 ВС
             
  1. НЕДЕЉА   5. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
23.08.2019. Увод у клиничку праксу ОП М 1 09.00-10.00 ВС, АМФ, А0
23.08.2019. Физиологија ОП М 2 10.00-12.00 ВС, АМФ, А0, A1
23.08.2019. Хирургија 1 ОП М 5 12.00-13.00 АМФ, А0
23.08.2019. Хирургија 2 ОП М 6 12.00-13.00 АМФ, А0
23.08.2019. Хирургија цео испит ОП М А 12.00-13.00 АМФ, А0
23.08.2019. Физиологија 1-стари програм ОП С 1 10.00-12.00 ВС, АМФ, А0, А1
23.08.2019. Физиологија ОП С 2 10.00-12.00 ВС, АМФ, А0, А1
23.08.2019. Физиологија 2-стари програм ОП С 2 10.00-12.00 ВС, АМФ, А0, А1
23.08.2019. Орална медицина ОП С 4 09.00-10.30 АМС
23.08.2019. Анатомија ОП Ф 1 09.00-10.30 С1
23.08.2019. Физиологија ОП Ф 2 10.00-12.00 ВС, АМФ, А0, А1
23.08.2019. Патофизиологија ОП Ф 3 09.00-11.00 ССМ
23.08.2019. Фармакотерапија ОП Ф 4 09.00-10.30 ССМ
23.08.2019. Фармакоепидемиологија ОП Ф 5 09.00-10.30 ССМ
23.08.2019. Медицина и друштво ОП ОСС-СМСТ 1 ДОГОВОР ДОГОВОР
23.08.2019. Хигијена школске и радне средине ИП ОСС-СЕИ 2 ДОГОВОР ДОГОВОР
             
  2. НЕДЕЉА   6. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
26.08.2019. Хистологија и ембриологија ОП М 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, А0
26.08.2019. Биологија ћелије ИП М 2 09.00-11.00 ВС, АМФ, А0
26.08.2019. Физиологија напора ИП М 2 11.00-12.00 ВС
26.08.2019. Фармакологија са токсикологијом ОП М 3 12.00-14.00 ВС, АМФ, А0
26.08.2019. Клиничка анатомија ИП М 4 ДОГОВОР ДОГОВОР
26.08.2019. Клиничка имунологија ИП М 4 09.00-11.00 С1
26.08.2019. Максилофацијална хирургија ОП М 6 14.00-15.30 АМФ, ВС
26.08.2019. Хистологија и ембриологија ОП С 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, А0
26.08.2019. Патофизиологија ОП С 2 14.00-16.00 А0
26.08.2019. Фармакологија са токсикологијом ОП С 3 12.00-14.00 ВС, АМФ, А0
26.08.2019. Максилофацијална хирургија ОП С 5 14.00-15.30 АМФ, ВС
26.08.2019. Неорганска хемија ОП Ф 1 09.00-11.30 С2
26.08.2019. Микробиологија и основи имунологије ОП Ф 2 09.00-10.00 АМП
26.08.2019. Фармакологија ОП Ф 3 12.00-14.00 АМП
26.08.2019. Аналитика лекова ОП Ф 4 09.00-12.00 ССМ
26.08.2019. Фармацеутска пракса ОП Ф 5 11.00-13.00 С1
26.08.2019. Фармакологија са токсикологијом ОП ОСС-СМСТ 1 12,00-14,00 АМП
26.08.2019. Геријатрија са негом ОП ОСС-СМСТ 2 09.00-11.00 АИЈЗ
26.08.2019. Пародонтологија ОП ОСС-ЗП 2 ДОГОВОР ДОГОВОР
26.08.2019. Биологија ОП ОСС-СЕИ 1 09.00-11.00 С3
26.08.2019. Социјална медицина и хигијена ОП ОСС-СЕИ 2 ДОГОВОР ДОГОВОР
             
  2. НЕДЕЉА   7. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
27.08.2019. Биохемија ОП М 2 09.00-11.00 ВС,АМФ,А0,С1,А1,А2
27.08.2019. Хомеостаза воде и електролита ИП М 3 11.00-13.00 ВС
27.08.2019. Неуронауке ИП М 3 11.00-13.00 АМФ, А0
27.08.2019. Интерна медицина 2 ОП М 4 13.00-14.00 ВС, АМФ
27.08.2019. Интерна медицина-цео испит-стари програм ОП М 4 13.00-14.00 ВС, АМФ
27.08.2019. Гинекологија ОП М 5 14.00-15.00 ВС, АМФ
27.08.2019. Судска медицина ОП М 6 15.00-16.00 ВС
27.08.2019. Биохемија и орална биохемија ОП С 1 09.00-11.00 ВС,АМФ,А0,С1,А1,А2
27.08.2019. Стоматолошка протетика претклиника ОП С 2 12.00-13.00 А1, А2
27.08.2019. Судска медицина ОП С 5 15.00-16.00 ВС
27.08.2019. Увод у фармацију ОП Ф 1 ДОГОВОР ДОГОВОР
27.08.2019. Физичка хемија ОП Ф 1 11.00-14.00 С1
27.08.2019. Лековити природни производи ИП Ф 3 09.00-10.30 С2
27.08.2019. Општа биохемија ОП Ф 2 09.00-11.00 ВС,АМФ,А0,С1,А1,А2
27.08.2019. Медицинска биохемија ОП Ф 4 09.00-11.00 ВС,АМФ,А0,С1,А1,А2
27.08.2019. Патофизиологија и патологија ОП ОСС-СМСТ 1 09.00-13.00 Сала 68
27.08.2019. Медицинско законодавство ИП ОСС-СМСТ 1 ДОГОВОР ДОГОВОР
27.08.2019. Стоматолошки материјали ОП ОСС-ЗП 1 12.00-14.00 А1, А2
27.08.2019. Патофизиологија ОП ОСС-СЕИ 1 09.00-11.00 Сала 68
27.08.2019. Микробиологија воде и намирница ОП ОСС-СЕИ 2 ДОГОВОР ДОГОВОР
             
  2. НЕДЕЉА   8. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
28.08.2019. Медицинска статистика и информатика ОП М 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, А0
28.08.2019. Основи имунологије ОП М 2 11.00-12.30 ВС, АМФ, А0
28.08.2019. Увод у НИР-стари програм ИП М 2 12.30-14.30 АМФ
28.08.2019. Клиничка микробиологија ИП М 3 09.00-10.00 АИЈЗ
28.08.2019. Клиничка биохемија ОП М 4 12.30-14.30 АМФ
28.08.2019. Породична медицина ОП М 6 ДОГОВОР ДОГОВОР
28.08.2019. Медицинска статистика и информатика ОП С 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, А0
28.08.2019. Принципи и етика НИР-а ИП С 2 12.30-14.30 АМФ
28.08.2019. Основи имунологије ИП С 3 11.00-12.30 ВС, АМФ, А0
28.08.2019. Ботаника ОП Ф 1 12.30-15.30 А0
28.08.2019. Фармацеутска имунологија ОП Ф 2 11.00-12.30 ВС, АМФ, А0
28.08.2019. Статистика у фармацији ОП Ф 3 09.00-11.00 ВС, АМФ, А0
28.08.2019. Фитотерапија ОП Ф 4 09.00-12.00 ССМ
28.08.2019. Организација здравствене делатности-стари прог. ОП Ф 5 ДОГОВОР ДОГОВОР
28.08.2019. Фармацеутско законодавство и етика ОП Ф 5 16.00-18.30 А0
28.08.2019. Медицинска информатика и менаџмент ОП ОСС-СМСТ 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, А0
28.08.2019. Медицинска информатика и менаџмент ОП ОСС-ЗП 2 10.00-12.00 АИЈЗ
28.08.2019. Медицинска информатика и менаџмент ОП ОСС-СЕИ 1 10.00-12.00 АИЈЗ
28.08.2019. Медицинска статистика ОП ОСС-СЕИ 1 09.00-11.00 ВС, АМФ, А0
28.08.2019. Хигијена исхране ОП ОСС-СЕИ 2 12.00-13.00 АИЈЗ
             
  2. НЕДЕЉА   9. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
29.08.2019. Енглески језик ИП М 1 09.00-10.30 ВС, АМФ, А0
29.08.2019. Енглески језик у медицини ОП М 2 09.00-10.30 ВС, АМФ, А0
29.08.2019. Анесатезиологија са реаниматологијом ИП М 5 09.00-10.00 ССМ
29.08.2019. Морфологија зуба ОП С 1 09.00-10.00 АМП
29.08.2019. Енглески језик ИП С 1 09.00-10.30 ВС, АМФ, А0
29.08.2019. Енглески језик у стоматологији ОП С 2 09.00-10.30 ВС, АМФ, А0
29.08.2019. Болести ризика у стоматолошкој пракси ИП С 4 09.00-10.00 АМС
29.08.2019. Имплантологија ИП С 4 09.00-10.00 АМС
29.08.2019. Енглески језик ОП Ф 1 09.00-10.30 ВС, АМФ, А0
29.08.2019. Аналитичка хемија 1 ОП Ф 1 11.00-14.00 АМФ, А0
29.08.2019. Аналитичка хемија 2 ОП Ф 2 11.00-14.00 АМФ, А0
29.08.2019. Фармацеутска технологија 1 ОП Ф 3 11.00-14.00 ВС
29.08.2019. Фармацеутска технологија 2 ОП Ф 4 11.00-14.00 ВС
29.08.2019. Биофармација ОП Ф 5 09.00-12.00 С2
29.08.2019. Здравствено васпитање ОП ОСС-СМСТ 2 09.00-11.00 А1, А2
29.08.2019. Основи опште и аналитичке хемије ОП ОСС-СЕИ 1 11.00-14.00 АМФ, А0
29.08.2019. Квалитет рада у здравственим установама ИП ОСС-СЕИ 2 09.00-11.00 АИЈЗ
29.08.2019. Епидемиологија болничких инфекција ИП ОСС-СЕИ 3 ДОГОВОР ДОГОВОР
29.08.2019. Имунопрофилакса ИП ОСС-СЕИ 3 ДОГОВОР ДОГОВОР
             
  2. НЕДЕЉА   10. ДАН ИСПИТНОГ РОКА          
30.08.2019. Физика медицинске дијагностике ИП М 2 09.00-10.30 ССМ
30.08.2019. Медицинска генетика ИП М 3 09.00-11.00 С2
30.08.2019. Клиничка фармакологија ОП М 5 11.00-13.00 ВС, АМФ, А0
30.08.2019. Физичке методе у стоматологији ИП С 2 09.00-10.30 ССМ
30.08.2019. Инструменталне методе хемијске анализе ОП Ф 2 ДОГОВОР ДОГОВОР
30.08.2019. Радиофармација ИП Ф 3 09.00-10.30 ССМ
30.08.2019. Увод у НИР ИП Ф 3 ДОГОВОР ДОГОВОР
30.08.2019. Фармакокинетика ОП Ф 4 09.00-10.30 ВС
30.08.2019. Клиничка фармација ОП Ф 5 09.00-10.30 ВС
30.08.2019. Здравствена нега ОП ОСС-СМСТ 1 09.00-11.00 ВС
30.08.2019. Вештина комуникација ИП ОСС-СМСТ 2 ДОГОВОР ДОГОВОР
30.08.2019. Вештина комуникација ИП ОСС-ЗП 2 09.00-10.00 АИЈЗ
30.08.2019. Физика ОП ОСС-СЕИ 1 09.00-12.00 ССМ
30.08.2019. Вештина комуникација ОП ОСС-СЕИ 1 09.00-10.00 АИЈЗ
30.08.2019. Инструменталне методе ОП ОСС-СЕИ 2 ДОГОВОР ДОГОВОР

INFO ABOUT THE FACULTY OF MEDICINE

ADDRESS:
Blvd. Dr Zorana Djindjica 81
18108 Nis
Republic of Serbia
FAX: +381-18-42-38-770
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tax ID number: 100664516
VAT ID number: 131586859
Company registration number: 07215282
Bank: Ministry of Finance Treasury Administration, Niš Division
Giro transfer number for clients: 840-1681666-03
Business activity code